ModernMarshall

Shop

ZWROTY I REKLAMACJE

Ważne informacje dotyczące zwrotu i reklamacji

1. Przed nadaniem zwrotu prosimy koniecznie poinformować sprzedawcę o chęci odstąpienia od umowy e-mailowo: biuro@modernmarshall.com. Zwrot należy nadać wybranym przez siebie kurierem na własny koszt. Zwroty nadajemy wyłącznie na adres Hyżne 682 36-024 Hyżne. Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia wysyłki nadanej na inny adres. Do paczki należy koniecznie dołączyć wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu.

2. Zwracany bądź reklamowany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony, najlepiej w ten sam sposób, w jaki został wysłany do Państwa. Każda wysyłka jest przez nas odpowiednio sprawdzana, koszty ewentualnych uszkodzeń, wynikających ze złego spakowania towaru pokrywa kupujący.

3. Zwrot pieniędzy następuje maksymalnie w ciągu 14 dni od odebrania przez nas towaru. Pieniądze zwracamy na wskazany przez Państwa numer konta bankowego. Prosimy nie wysyłać zwrotów za pobraniem.

4. W przypadku towaru produkowanego specjalnie na Twoje zamówienie nie przyjmujemy zwrotów. Podstawa prawna Dz.U.2020.287 t.j. Rozdział 4, artykuł 38, pkt 1, podpkt 3) “Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 3) w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;”

pl_PLPolski
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping